KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12588033
nr 1258 8033
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1970, Mona Lisa, 38x48
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:48:14
25/5 08:50:36
1.500 kr
25/5 11:24:44
- Klassiska
27 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman